1. Onedekor.com 'da "Koşulsuz İade" HAKKINA SAHİPSİNİZ

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür.

Kişiye özel ürünlerde ve Kampanyalı ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

İade veya değişim talebiyle onedekor.com'a göndereceğiniz ürünlerin değişim kargo ücretlerı müşteri tarafından karşılanmaktadır,

iade kargo ücreti ve kapıda ödemeli alınmışsa kapıda odeme ucretı alıcıya aittir. İade edeceğiniz ürünün paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

İadeye konu olan ürünü; fatura nüshaları, etiketi, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları varsa hediyesi ile birlikte, Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz.

  1. Gönderici Müşteri Kodu:332436903
  2. Şirket Adı:MAHMUT SADIKOĞLU WWW.ONEDEKOR.COM
  3. Adresi:FEVZİ ÇAKMAK MH. DAYANIŞMA SK. No: 7/A PENDİK İSTANBUL

İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. Değişimlerde 1 (bir) kereye mahsus gidiş kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. İade durumunda ise kargo ücreti müşteriye aittir. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi i[email protected] 'a iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

İadelerde dikkat etmeniz gereken noktalar;

Ürünü beğenmediğiniz ürünü iade edebilir veya farklı bir ürün almak istediğinizde 0533 467 68 20 Whatsaap hattından bize ulaşabilirsiniz.

  1. İadelerde kargo ücretleri-kapıda odeme ucretlerı  firmamız tarafından karşılanmamaktadır. İade tutarınızdan düşülmektedir.

İade işlem süresi maksimum 15 (onbeş) iş günüdür. Bu süreç zarfında iade işleminiz gerçekleştirilip sistemde kayıtlı olan e-mailinize bilgilendirme yapılacaktır.

Hediye çeki kullanılan siparişlerde , iade durumunda hediye çekinin tamamının müşteriden tahsil edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamı dışında kalan ürünler;

Kişiye özel ürünler, harf mumluk, taşlı mumluk vb. gibi kişiye özel sipariş ile oluşturulduğu için iade kabul edilmemektedir.