Onedekor.com 'da "Koşulsuz İade" HAKKINA SAHİPSİNİZ

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür.

Kişiye özel ürünlerde ve Kampanyalı ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

Kapıda ödemeli verilen siparişlerde iade yoktur, sadece değişim vardır.

İade veya değişim talebiyle onedekor.com'a göndereceğiniz ürünlerin kargo ücretlerı müşteri tarafından karşılanmaktadır,

iade edeceğiniz ürünün gidiş ve dönüş kargo ücreti ucretı müşteriye aittir. İade edeceğiniz ürünün paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

İadeye konu olan ürünü; fatura nüshaları, etiketi, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları varsa hediyesi ile birlikte, Mng Kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz.

  1. MNG KARGO
    Gönderici Müşteri Kodu    :    383163930
    Şirket Adı    :WWW.ONEDEKOR.COM
    Adresi    :    FEVZİ ÇAKMAK MH. DAYANIŞMA SK. No: 7/A PENDİK İSTANBUL

İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. Değişimlerde 1 (bir) kereye mahsus gidiş kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. İade durumunda ise gidiş-dönüş kargo ücreti müşteriye aittir. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

İadelerde dikkat etmeniz gereken noktalar;

Ürünü beğenmediğiniz ürünü iade edebilir veya farklı bir ürün almak istediğinizde 0533 467 68 20 Whatsaap hattından bize ulaşabilirsiniz.

  1. İadelerde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmamaktadır. İade tutarınızdan düşülmektedir.

İade işlem süresi maksimum 15 (onbeş) iş günüdür. Bu süreç zarfında iade işleminiz gerçekleştirilip sistemde kayıtlı olan e-mailinize bilgilendirme yapılacaktır.

Hediye çeki kullanılan siparişlerde , iade durumunda hediye çekinin tamamının müşteriden tahsil edilmesi gerekmektedir.